• contact@designar.pl

Jak podchodzimy do projektowania? - Agencja Brandingowa Designar

agencja brandingowa designar

komunikacja?

Skupiamy swoją działalność projektową na komunikacji. Dlaczego?
Grafika jako komunikat może być wysyłany do jasno określonej grupy, jak i do całego świata. Może być on bardzo szczegółowy lub bardzo prosty, odzwierciedlający charakter firmy lub zrozumiały dla większej społeczności globalnej, miejskiej.. Najważniejsze jest jednak to, by był zrozumiały dla adresata, do którego jest kierowany. Głównie ta mała drobnostka pozwoli na jeszcze większy sukces odbioru identyfikacji, kampanii reklamowej, strony internetowej.
Image
KLIENCI

współpraca

Jako agencja brandingowa designar mieliśmy przyjemność współpracować z firmami takimi jak: FastLane, Blaze-IT, Ślubu nie będzie, Sweet Interiors.

Wszystkie projekty sprowadzają się do kilku wspólnych rzeczy:
- Wpółtworzyliśmy firmy i produkty od zera, które dobrze komunikują, są skierowane do odpowiedniej grupy docelowej i działają.
- Nasza wiedza specjalistyczna, pozwoliła by klienci obdarzyli nas zaufaniem.
- Klienci mieli świadomość ze złożoności procesu projektowego oraz ile trzeba włożyć pracy by zbudować silną markę.
Image
Image
DESIGNAR.

dlaczego my?

Na rynku można znaleźć bardzo wiele dobrych agencji, na pewno nie możemy powiedzieć, że jesteśmy w czołówce najlepszych. Ale.. możemy z podniesioną głową powiedzieć, że od 4 lat z każdym projektem jesteśmy coraz lepsi. Chcesz wiedzieć, dlaczego warto nas wybrać? Wszystkie projekty tworzymy z pasją i gwiazdką w oku. Pracujemy z ludźmi, którzy wierzą w te same rzeczy co my, wyznają podobne wartości i czują pełen feeling podczas współpracy.
Image
NASZ TEAM

działamy wspólnie od 5 lat

Piotrek

Motion Designer

Michał

Design Director

Ola

Copywriter

Monika

Social Designer

Adam

Developer

Roksana

Marketing Specialist
Image
CO ROBIMY

specjalizujemy się w projektowaniu komunikacji

Image

Branding

Tworząc skuteczną strategię komunikacyjną oraz dobrą identyfikację wizualną wykreujesz pozytywny wizerunek firmy. Jest to podstawa w budowaniu dobrze rozpoznawalnej marki na rynku.
Image

Projektowanie UI/UX

Projektowanie doświadczeń użytkownika jest procesem, za pomocą którego możemy zwiększyć satysfakcję klienta korzystającego z strony firmowej, aplikacji mobilnej lub danego produktu.
Image

Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka marki na globalnym rynku. Aby dobrze prosperowała, musi być atrakcyjna, dostosowana do najnowszych trendów i spójna z wizerunkiem firmy.

Chcemy usłyszeć o Twoim projekcie!

Skontaktuj się z nami
contact@designar.pl