design, komunikacja, pasja

Projektujemy komunikację we Wrocławiu, ale to nie przeszkadza nam, aby skutecznie obsługiwać klientów z całego świata.

KIM JESTEŚMY.

Studio Kreatywne Designar Wrocław to marka, która dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta zdobywa coraz większe uznanie w branży graficznej. Naszą pasją jest design i komunikacja. Mimo naszego młodego wieku designem zajmujemy się od wielu lat. Od początku działania naszego studia projektowego skupiliśmy się na jakości wykonywanych projektów, bezwzględnym dotrzymywaniem terminów, szybkiej reakcji na potrzeby klienta oraz kompleksowej opiece podczas wdrażania projektu.

Michał

Design Director


Piotr

Motion Designer


Filip

Developer


Jan

Communication Designer

Kuba

Wordpress Developer

Branding

Wizerunek firmy to podstawa w budowaniu dobrze rozpoznawalnej marki na rynku. Powierzając nam wykonanie identyfikacji, możesz liczyć również na pomoc w zakresie wyboru najpotrzebniejszych elementów i sugestii dotyczących ich stosowania.

Projekty UI / UX

Projektowanie doświadczeń użytkownika jest procesem, za pomocą którego możemy zwiększyć satysfakcję klienta korzystającego z strony firmowej lub danego produktu. Naszym zadaniem jest badanie potrzeb grupy docelowej , poznanie oczekiwań użytkowników i projektowanie intuicyjnej obsługi produktów.

Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka marki na globalnym rynku. Aby dobrze prosperowała, musi być atrakcyjna i spójna z wizerunkiem firmy. Strony wykonane przez nas są dostosowane do potrzeb określonej grupy docelowej oraz ich zachowań.

Outsorcing graficzny

Projektujemy jako podwykonawcy dla większych firm. Tworzymy ciekawe i kreatywne pomysły spójne z celami, odciążając obowiązki innych działów graficznych.