JESTEŚMY STUDIEM KREATYWNYM.

Projektujemy komunikację we Wrocławiu, ale to nie przeszkadza nam, aby skutecznie obsługiwać klientów z całego świata.


KIM JESTEŚMY.

Studio Kreatywne Designar Wrocław to marka, która dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta zdobywa coraz większe uznanie w branży graficznej. Naszą pasją jest design i komunikacja. Mimo naszego młodego wieku designem zajmujemy się od wielu lat. Od początku działania naszego studia projektowego skupiliśmy się na jakości wykonywanych projektów, bezwzględnym dotrzymywaniem terminów, szybkiej reakcji na potrzeby klienta oraz kompleksowej opiece podczas wdrażania projektu.

Michał

Design Director


Piotr

Motion Designer


Filip

Developer


Jan

Graphic Designer

Identyfikacja wizualna

Zaprojektowanie spójnej identyfikacji wizualnej firmy to podstawa w budowaniu dobrze rozpoznawalnej marki na rynku. Powierzając nam wykonanie identyfikacji, możesz liczyć również na pomoc w zakresie wyboru najpotrzebniejszych elementów i sugestii dotyczących ich stosowania.

Fotografia

Ważnym szczegółem w marketingu jest dobra fotografia, która daje potencjalnemu klientowi obraz jak wygląda produkt, który planuje zakupić. Dzięki współpracy z fotografem jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dobre jakościowo zdjęcia Państwa produktów. Dodatkowo możemy zapewnić Doradztwo w zakresie fotografowania jedzenia.

Animacja & Video

Animacja lub film zmontowany przez naszego animatora pozwala w bardzo klarowny sposób przedstawić markę, produkt lub usługę, przyciągając uwagę odbiorców.

Marketing & Social Media

Zajmujemy się obsługą fanpage na portalach społecznościowych razem z nawiązywaniem interakcji z Klientami. W ten sposób polepszamy i kreujemy pozytywny wizerunek firmy. Dodatkowo projektujemy wpisy i banery oraz tworzymy skuteczne, przyciągające uwagę reklamy do kampanii facebook’a oraz adwords.

JAK PRACUJEMY.

1 BRIEF Pierwszym etapem jest znalezienie problemu, który mamy rozwiązać. Robimy wywiady, pytamy, szukamy i słuchamy odpowiedzi, tak by mieć szlak, którym będziemy dążyć.


2 PLAN Na początku potrzebny jest pomysł oparty na analizie wywiadów i Twoich potrzeb, przebijający możliwości konkurencji. Dzięki niemu zobaczysz co można poprawić, by zwiększyć efektywność swojego biznesu.


3 PROJEKT Przechodzimy do szkiców, pisania i rysowania na kartkach, by po wielu godzinach pracy pokazać, opowiedzieć i wytłumaczyć idee projektu na ekranie. Na tym etapie również czekamy na feedback od strony klienta, by wiedzieć czy wszystkie myśli zostały zwizualizowane.